Kuracja Szamana

Nasza wizja grodziskiego z dodatkiem wędzonych papryczek chipotle. Spokojnie, nie przesadziliśmy. Wszystko się elegancko komponuje. Chipotle tylko podkreśla wędzonkę i nadaje piwu delikatnej zadziorności. Kuracja Szamana uratuje Was. Kac zniknie jak ręką odjął. Zobaczycie.

Skład:
woda, słód pszeniczny wędzony, granulaty chmielowe, papryczki chipotle, drożdże piwowarskie

HISTORIA

Szaman Etalpalli zawsze był otwarty na eksperymenty, przygody i nietuzinkowe rozwiązania. Nie do końca wiemy jak to się stało, ale Etalpalli pewnego dnia trafił do Ciechocinka. Wyobraźcie sobie azteckiego szamana pośród zgrai emerytów w sanatorium. No właśnie. Na początku było bardzo fajnie, ale po kilku tygodniach pojawił się pewien problem. Rok 1976. PRL króluje. U naszego bohatera było krucho z kasą. Zaczął więc gadać z lekarzami w sanatoriach by go zatrudnili. Udało mu się ich namówić na wprowadzenie do oferty starożytnej azteckiej kuracji!

Zabieg polegał na wycięciu serca (aztecki zwyczaj) i umieszczeniu w jego miejscu garści papryczek chipotle. Dzięki odrobinie szamańskiej magii ludzie przeżywali i czuli się doskonale! Jedyny efekt uboczny? Wyjątkowo podwyższone libido. Resztę możecie sobie sami dopowiedzieć. To wtedy właśnie Ciechocinek zdobył swój chlubny tytuł Miasta Rozpusty. Co ciekawe, szaman Etalpalli do tej pory godnie żyje sobie niedaleko tężni…

Ostoja Chaosu
Skowyt Traktorzysty
0
    0
    Twój koszyk
    Pusto w koszyczkuPowrót do sklepu