Plant0nator z czerwoną porzeczką

Oto Plantonator – Berliner Weisse z Czerwoną Porzeczką! Delikatne, ultra lekkie piwo posiadające tylko 8º Blg oraz 3,3% alkoholu. Wiecie o co nam chodziło? Wracasz ze spaceru, plaży, jesteś nad jeziorem, na dworze 35º, a Tobie cholernie chce się pić. Otwierasz, przelewasz, kilka łyków i nie ma piwa. Taki był plan na tego Berlinera. I śmiało możemy stwierdzić, że został wykonany w 100 %.

Foodpairing:
Cevapcici, Char Siu Pork, Frytki Belgisjkie, Tort śmietankowy.

Skład:
woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, sok z czarnej porzeczki, kwas mlekowy, granulat chmielowy, drożdże piwowarskie

HISTORIA

Plantonator taki parszywy koleś, który nie chciał nam sprzedać swoich porzeczek. Pół plantator, pół cyborg-terminator. Wjeżdżamy do niego na działkę, chcemy kupić porzeczki, a on na to, że nie. To są jego porzeczki i nikomu ich nie odda. Niestety nie mogliśmy odpuścić sprawy, ponieważ były to najlepsze porzeczki w całej Wielkopolsce, a nam zależało na czasie. Postanowiliśmy pod ochroną nocy udać się na mały szaberek. Jak się potem okazało, była to jedna z najtrudniejszych misji w naszym życiu. Zasieki, wilcze doły, ładunki wybuchowe, osmalone brody, wybite zęby… ale! Udało się! Zajuchciliśmy mu porzeczki!

Plantonator z Czarną Porzeczką
Skonana Bufetowa
0
    0
    Twój koszyk
    Pusto w koszyczkuPowrót do sklepu