Powab Oprycha

Wuchta chmielu, który objawia się solidnym grejpfrutowym buchnięciem! Goryczka też porządna. Jest ciekawie, jest dobrze!

Foodparing:
Spicy Burrito, Ragù bolognese, Caponata, Crème Brulée.

Skład:
woda, słody jęczmienne, płatki owsiane, granulaty chmielowe, drożdże piwowarskie.

HISTORIA

Za dnia zwykłym taksówkarzem, w nocy zaś komando foką.

Ryszard miał dość monotonii – zwykłego, szarego życia. Potrzebował zmiany, emocji, miłości! Sąsiadka powiedziała mu o pewnej osiedlowej wróżce, która za drobną opłatą spełnia każde marzenie. Facet się nie wahał. Szybka wizyta w bankomacie i dzida do czarodziejki. Wszedł i powiedział: Nie chcę nudy! Wróżka się tylko uśmiechnęła i powiedziała: 500 zł. Szast-prast, czary-mary. Zaklęcie rzucone! Zadziała ponoć wieczorem.

Słońce zaszło, a tu nagle jakieś iskry, brokat, coś i się zaczęło. Ryszard przeistoczył się w napakowanego macho wojownika! Jego wąs zmienił się w dorodną czarną brodę! Jego passat B5 zamienił się w mówiące, opancerzone passerati! Dziary, używane ASG, Bling Bling z bazaru… i przeniosło go do puszczy amazońskiej. Zdziwił się, ale przejrzał się w rzece, no wygląda bosko. No więc podjechał do wioski, a tam all eyes on him! Żadna niunia nie mogła oderwać od niego wzroku! Marzenie się spełniło!

Jeden minus. Każdego ranka znów stoi w swoim B5 w korku. Jednak wizja nocy sprawia, że pod wąsem skrzy się tajemniczy uśmiech nicponia…

Wombatopata
Mizianie Mamuta
0
    0
    Twój koszyk
    Pusto w koszyczkuPowrót do sklepu