Surdut Splendoru

Przed Wami Surdut Splendoru! Mega Imperial Oatmeal Ale będące totalną hybrydą wszystkiego, co lubimy w piwie! 

Jest mega pijalne, ma śliczny belgijski charakter. Mamy tutaj przyjemne estry i delikatne fenole. Wuchta owsa sprawiła, że piwo jest super gładkie. Alkohol jest dobrze ukryty, trochę to zgubne – ale o tym sami się przekonacie wkrótce… By podkręcić urok naszego Strong Ale’a dołożyliśmy jeszcze zest z pomarańczy i cytryn, oraz solidnie nachmieliliśmy polskim chmielem. Postawiliśmy na 🔥Zulę, 🔥Oktawię i 🔥Izabellę. Przekozak?  Drożdże które wybrał Józek zjechały do zera. 14% alkoholu z 24° Ballinga. Uważajcie na siebie… Tylko dla tęgich głów!

Foodparing:
Pieczony na ogniu udziec z dzika, Perliczka pieczona pomarańczach i miodzie,  Pierogi z kapustą i grzybami, Tort migdałowy .

Skład:
woda ,słód jęczmienny, płatki owsiane, słód owsiany, granulaty chmielowe, skórka pomarańczy, skórka cytryny, drożdże piwowarskie.

HISTORIA

Stefan kochał szlachecki żywot! Jak pić, to tylko najmocniejsze i najprzedniejsze trunki! Jak kochać, to tylko najpiękniejsze dziewoje! Jak się bawić, to hojnie i hucznie! Jak się bić, to tylko z najmężniejszymi i najpotężniejszymi furiatami! A Stefan umiał i lubił wywijać szabelką, a nawet dwiema!

⚔️Ostrożnie. Siecze dwa razy! ⚔️

Harpagan Hefeweizen
Plantonator z Czarną Porzeczką
0
    0
    Twój koszyk
    Pusto w koszyczkuPowrót do sklepu